• 0216 540 80 88
  • hasanbasturk37@hotmail.com

Ataşehir Kartonpiyer 0216 540 80 88

şerifali-kartonpiyer-alci-kemer-gobek

Ataşehir Kartonpiyer 0216 540 80 88

Ataşehir Kartonpiyer 0216 540 80 88  

ataşehir-kartonpiyer-alci-kemer-gobek

ataşehir-kartonpiyer-alci-kemer-gobek

ATAŞEHİR KARTONPİYER

Ataşehir kartonpiyer ve alcıpan hizmetlerini tüm anadolu yakası’na hizmet veriyoruz ataşehirde bulunan firmamız ücretsiz keşif ile alçıpan kartonpiyer piyasasında öncü olan firmamız keşif ücreti almıyarak ayagınıza kadar getirdigi numune strofiyer,kartonpiyer ve metal asma tavan ürünlerini siz müşterilerine sunmaktadır.

Dünya nüfusunun giderek artması sonucu meydana gelen sorunlardan biri de yerleşim olmuştur. İnsanlar ilk başlarda derme çatma denecek seviyede evlerde yaşamlarını sürdürürken gelişen dünya şartlarına ayak uydurmuş ve yaşam alanlarında ki kaliteyi yükseltmişlerdir. Giderek modern bir hal alan yerleşim yerleri inşaat sektörünü etkilemiş ve bu alanda birçok çalışmalar olmuştur. Yaşanılacak yerdeki estetik dokuyu sağlamak için yapılan tasarımlar da bu çalışmalardan biridir.

İnsanlar estetik güzellik için birçok çalışma yapmıştır bu çalışmalardan biri de son zamanlarda çok büyük ilerleme alan kartonpiyer kullanımı olmuştur. İnsanlar evlerinin tavanlarına kartonpiyerle güzelleştirerek estetik güzellik sağlamışlardır. Kartonpiyerler ısıya dayanıklı bir şekilde yapılırlar nemden yüksek seviye etkilenmezler. Köpükten yapılan kartonpiyerler ve alçıpen kullanılarak yapılan kartonpiyerlerde vardır. Kartonpiyer tavan kenarlarına monte edilerek kullanılır ve buradaki görüntü kirliliğini gidererek göze hoş gelen bir görünüm sağlar. stropiyer yardımı ile köşeler birleştirilir. Bu bakımdan dolayı birçok stropiyer modeli bulunmaktadır.  Tüm kartonpiyerler beyaz renklidir ancak daha sonra üzerinin boyanmasıyla başka renklerde karşımıza çıkarlar. Ayrıca kartonpiyer kullanımımdan başka yapılan süsleme yöntemlerimde vardır alçıpen ile yapılan asma tavan bunlara bir örnektir. Alçıpan ses yalıtımına uygun bir maddedir ve ısıya da dayanıklılık gösterebilir.  Asma tavanlar da alçıpan da haricinde kullanılan malzemelerde vardır.

METAL ASMA TAVAN

Metal asma tavan ve taş yünü asma tavan bunlardan bir kaçıdır. Metal asma tavanlar oldukça dayanıklı olmakla birlikte ısıya dayanıklı bir şekilde üretilirler. Metal bir asma tavanı ortalama on sene ile on beş sene arasında kullanabilirsiniz. Metal asma tavanlar genellikle iş yerlerinde tercih edilir ve ortama güzel bir doku kazandırır.  Taş yünü asma tavanlar daha zarif olmasıyla birlikte metal asma tavanlara göre biraz daha dayanıksızdırlar. Ancak göze daha iyi hitap ettikleri de bir gerçektir.  Asma tavan kullanımı birçok çeşitlilik gösterir. Asma tavana spotlandırma yaparak spot LED tavanlar meydana gelir aydınlatmada enerji tasarrufu sağlayan bu aydınlatma biçimi hem göz alıcı güzelliğiyle hem de yaptığı maddi tasarrufla insana cazip gelir.  Bunlara gizli ışık kullanımı da eklenebilir. Gizli ışık kullanımın da çevredeki ışık miktarını ortama dengeli yayarak ışık kirliliğini önleme amaçlanır.

ALÇI KEMER

Kemer de estetik haz uyandıran bir başka unsur olarak dikkat çeker. Kemer dekorunun yapımında genellikle alçıpan kullanılır. Kemerler ev iş yerlerinde salonlarda veya girişlerde yapılır.  Bunlardan başka olarak kullanılan bir başka dekor verme yöntemi de nişlerdir.

Niş duvara bir boşluk bırakarak oluşan kısımlara denir. Nişler evin veya iş yerinin ambiyansına büyük katkıda bulunur. Niş aynı zamanda spot LED ışıklarla da süslenerek de kullanılabilir. Nişler raf veya resim asılacak yer olarak kullanılmakta tercih edilebilir. Bu işlerin yapılmasında dikkat edilmesi gereken unsur işi iyi bilen biri tarafından yapılamasıdır. Titizlik ve el becerisi gerektiren bu işler için işinde ustalaşmış kişiler bulursanız istediğiniz zarifliği yaratmakta zorluk çekmezsiniz. Siz de çevrenizde bulunan nitelikli ustalar yardımıyla evinize asma tavan, kartonpiyer, niş vb. dekor uygulamalarını yaptırabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen her evde bulunan bu görsel efektlere ulaşmakta güçlük çektiğinizi sanmayın zira yapacağınız ufak bir araştırma sonucu çevrenizde birçok kartonpiyer ustası olduğunu göreceksiniz. Bu işi Ataşehir kartonpiyer ustaları tarafından yaptırabilirsiniz Ataşehir’in en iyi kartonpiyer hizmeti veren bu ustalarına ulaşmak için internet üzerinden bir araştırma yapın ve sizde kaliteli hizmeti uygun fiyata alın. Bu sayede evinizde veya iş yerinizde istediğiniz estetik dokuyu oluşturabilecek ve ruhunuza hitap eden bir ambiyans yakalayacaksınız.

İLETİŞİM:  0216 540 80 88 & 0533 682 04 42

kartonpiyerci

Ataşehir Kartonpiyer 0216 540 80 88” üzerine 2 düşünce

musaYayın tarihi  3:52 pm - Ara 13, 2015

El isciliginiz cok guzeldi atasehirde kartonpiyer isiniz olursa fiyat almanizi tavsiye ederim.

CemYayın tarihi  1:49 pm - May 8, 2017

merhaba, toplam 25 mertre uzunluğu olan oda tavanına kartonpiyer perdelik yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilir miiym?

Mesajınızı bırakın