• 0216 540 80 88
  • hasanbasturk37@hotmail.com

Kadıköy Kartonpiyer 0216 540 80 88

şerifali-kartonpiyer-alci-kemer-gobek

Kadıköy Kartonpiyer 0216 540 80 88

Kadıköy Kartonpiyer 0216 540 80 88

Kadıköy -kartonpiyer-alci-kemer-gobek

kadıköy -kartonpiyer-alci-kemer-gobek                             

Kadıköy kartonpiyer asma tavan

Geçmişten günümüze kadar geçen sürede insanlar sürekli olarak bir barınma ihtiyacı duymuştur. Bu ihtiyaca cevap vermek için birçok yerleşim alanları kurulmuş ve bu alanlarda insanlar yaşamlarını sürdürmüştür. Dünya nüfusunun zaman geçtikçe büyümesi ve çoğalması insanları yeni yaşam alanları açmaya yöneltmiştir. Bu yaşam alanlarında ihtiyacı sağlamak için inşaat sektörüne duyulan gereksinim ortaya çıkmış ve inşaat sektörü gelişmeye başlamıştır. İnşaat sektörünün giderek ilerlemesi ve gelişmesi bu alanda birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir. Bir süre sonra inşaat sektörü de arayışlar içine girmiş ve yapılarda estetik unsurlar kullanılmaya başlanmıştır. Bu estetik unsurlarından biride kartonpiyer kullanımı olmuştur. Kartonpiyer kullanımı ev ve iş yerlerinde son dönemlerde yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Tavan birleşim yerlerini alçıpan veya köpüklü bir yapı malzemesinden oluşan kartonpiyerlerle kapatıp göz kirliliği yapan yerlere estetiklik kazandırmak için uygulanan bir yöntem olmuştur. Estetik kaygısının ön plana çıktığı şu dönemler de kartonpiyer kullanımı hemen hemen her iş yerinde ve evlerde kullanılmaktadır.

Kadıköy Alçıpan Kemer

Kartonpiyer şekil ve çeşitliliği oldukça fazladır ve kişilerin isteklerine ve zevklerine göre tercih edilerek ev ne iş yerlerine monte edilebilir. Kartonpiyerlerin tavan birleşim yerlerindeki süslemeyi gerçekleştirmek içinde stropiyer kullanılır. stropiyer seçenekleri de çok sayıdadır ve tercihe göre kullanılır. Genel itibariyle bütün kartonpiyerler beyaz renklidir ancak daha sonra isteğe bağlı parlaklığı ve estetiği ön plana çıkarmak için boya da kullanılabilir. Kartonpiyerde başka olarak kullanılan tavan efekti de asma tavandır. Asma tavan kullanımı da son dönemlerde sıkça gözükmektedir tavana şık bir tasarım vermek amacıyla kullanılan asma tavanlar alçıpan kullanılarak yapılır. KADIKÖY -KARTONPİYER Bunun yanı sıra metal asma tavan, deri asma tavan, ahşap asma tavan ve taş yünü asma tavan seçenekleri de vardır asma tavanlar dayanıklı ve neme karşı dirençlidir. Metal asma tavanlar genellikle ofislerde tercih edilirken evin salonlarında alçıpandan yapılan asma tavanlar ve taş yünü ile yapılan asma tavanlar tercih edilir. Asma tavanlara ışıklandırmada yapılır spor veya gizli ışık şeklinde yapılan asma tavanlarda vardır. Bu şekilde yapıla asma tavanlara spot LED tavan denir. Işıklandırma asma tavanlarda sıkça uygulanan bir seçenektir. Asma ve kartonpiyerlerden başka kullanılan dekor da kemer dekordur kemer dekoru ev ve iş yerlerinin salona veya girişe uygulanan bir tasarım şeklidir. Kemerler alçıpandan yapılır ve kartonpiyer tavanı tamamlayan bir yapıdır. Kemer yapımının da farklı model seçenekleri vardır. Aynı zamanda kullanılan görsel efektlerden bir diğeri de içine girmiş duvar şeklinde kullanılan niş dekorudur. Niş dekoru aslında eskiden beri var olan bir dekordur. Eski evlerde raf görevini gören bu dekor yeni ve modern evlerde kitaplık, fotoğraf bölümü gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. nişeler spot ışıklarıyla aydınlatma yapılarak da kullanılabilir. Sizler de ev veya iş yerlerinize kartonpiyer, asma tavan, kemer veya niş gibi dekorlar yaparak oda ambiyansınıza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu işleri yaptırmak için nitelikli ustalrdan yararlanmalısınız aksi takdirde yapacağı işi tam anlamıyla kavrayamamış bir kişinin görüntüyü düzeltmek yerine daha kötü bir hâl almasına neden olabilir. Eğer bulunduğunuz çevrede nitelikli ve işini en iyi şekilde yapan bir usta arıyorsanız birçok ustayla karşılaşırsınız.

Kadıköyde Hizmet Verdigimiz Bölgeler

Kadıköy Erenköy Mahallesi
Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi
Kadıköy Acıbadem Mahallesi
Kadıköy Bostancı Mahallesi
Kadıköy Caddebostan Mahallesi
Kadıköy Caferağa Mahallesi
Kadıköy Dumlupınar Mahallesi
Kadıköy Eğitim Mahallesi
Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi
Kadıköy Feneryolu Mahallesi
Kadıköy Fikirtepe Mahallesi
Kadıköy Göztepe Mahallesi
Kadıköy Hasanpaşa Mahallesi
Kadıköy Kozyatağı Mahallesi
Kadıköy Koşuyolu Mahallesi
Kadıköy Merdivenköy Mahallesi
Kadıköy Osmanağa Mahallesi
Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi
Kadıköy Sahrayıcedid Mahallesi
Kadıköy Suadiye Mahallesi
Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi

 

Keşif Ücreti Almıyoruz

Kadıköy kartonpiyer ustaları bu konuda size istediğiniz hizmeti verecek kalitededir. Sizde evinizin veya iş yerinizin görümünde güzel bir değişiklik yapmak istiyorsanız hemen bir kartonpiyer ustası ile irtibata geçin ve istediğiniz şekilde dekorasyon yaptırın. Uygun ve fiyat ve nitelikli bir işçilik için tek yapmanız gereken Kadıköy’de kartonpiyer hizmeti veren ustalarla iletişim kurup kendi tarzınızı yaratmak olmalıdır.

İLETİŞİM :0216 540 80 88

kartonpiyerci

Mesajınızı bırakın